Україна вже відреагувала на телефону розмову Дональда Трампа з Володимиром Путіним. Зокрема, в Офісі президента України висловили скептицизм щодо результатів телефонної розмови.
Про це пише 7day.com.ua з посиланням на ua.news.
Після розмови РФ атакувала Україну шахедами
В Офісі президента України зазначили, що поки вони чекали деталей телефонної розмови від США, Росія негайно атакувала Україну шахедами та ракетами. Після домовленості РФ з США, росіяни вдарили по енергетичній інфраструктурі Слов’янська на Донеччині. Тобто це свідчить про відсутність серйозної зацікавленості Росії у мирному врегулюванні конфлікту.
Також чиновники в Офісі президента підкреслили, що Україна спершу пропонувала припинення вогню в небі та на морі. Проте США наполягала на розширені цієї ініціативи. Нагадаємо, що американська сторона запропонувала 30-денне припинення вогню між Україною та Росією по всій лінії фронту. РФ цю пропозицію відкинула.
Як пише видання 7day.com.ua, у США є два плани завершення війни в Україні.