Після того, як вийшло скандальне інтерв’ю, в соціальних мережах почалося справжнє свято сарказму

Про це повідомляє Znaj.ua.

Інтерв’ю російських агентів Олександра Петрова та Руслана Боширова, яке нещодавно вийшло в ефірі, викликало справжній фурор в соціальних мережах. Десятки нестикувань, ідіотських відмазок, повна відсутність здорового глузду і причинно-наслідкових зв’язків зробили інтерв’ю «російських туристів» відмінною мішенню для гумору.

Ексклюзивне інтерв’ю Петрова і Боширова

Найбільше користувачам полюбилася заява «туристів» про те, що вони поїхали в Солсбері не для того, аби отруїти Скрипалів, а заради «знаменитого кафедрального собору зі 123-метровим шпилем і годинником». У соцмережах справедливо відзначають, що невелике містечко — дивне місце для туристичної поїздки у Великобританію, якщо можна подивитися той самий Лондон.

Збіг чи черговий провал? У мережі напередодні виходу інтерв’ю користувач Kozzy Rock як би ненароком пише, що можуть розповісти про себе Петров і Боширов в якості легенди, а потім раптово практично те ж саме «туристи» дійсно розповідають.

А користувачі тим часом продовжують веселитися:

4 березня 2018 року в британському Солсбері колишній співробітник ГРУ Сергій Скрипаль і його донька Юлія були отруєні нервово-паралітичною речовиною «Новичок».

 

Британська влада, як і весь світ, впевнені, що стоїть за цим Російська Федерація. Москва тим часом продовжує ігнорувати будь-які запити від Британії і воліє відмовчуватися.

Прес-секретар глави британського уряду Терези Мей заявила на зустрічі з журналістами:

«Ці люди — офіцери російської військової розвідки ГРУ…Уряд розкрив роль ГРУ, його оперативників та його методи, ця позиція підтримується нашими міжнародними союзниками».

Нагадаємо, у міністерстві закордонних справ Великобританії відреагували на «інтерв’ю» Олександра Петрова та Руслана Боширова, яких Лондон підозрює в отруєнні Скрипалів.

Як повідомляв «Знай.uа», російські силові структури знайшли підозрюваних у справі про отруєння сім’ї Скрипалів у Солсбері. Про це журналістам розповів президент РФ Володимир Путін.

Також «Знай.uа» писав про те, що чоловік, який представився Олександром Петровим і є підозрюваним у замаху на колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля і його дочки, пообіцяв дати коментар пресі, щодо гучної справи з отруєнням «Новичком».