Традиційним прийомом маскують дивні послуги.

Про це повідомляє Znaj.ua.

Користувачі мобільного оператора «Київстар» не припиняють дивуватися «нововведенням». Нещодавно компанія почала розсилку повідомлень, які маскують додаткові витрати з ваших кишень – навіть якщо не підключали послугу, гроші з рахунку зникають.

All inclusive від «Київстар»: скарги клієнтів

Київстар
Київстар

Подібний випадок на своїй сторінці у Facebook описала Вікторія Побігай. Дівчина радить звертати увагу на кожну смс, котра надходить від оператора: зараз «Київстар» активно нав’язує платні послуги.

Вся суть у тому, що відключити їх можна тільки у так званому «ручному режимі». Тобто, доведеться телефонувати до сервісу, або відправляти повідомлення. Втім, не кожен зверне на це увагу з огляду на зайнятість, а от гроші з рахунку списують. «Київстар» виявився не єдиним оператором, хто користується подібним прийомом:

«Кілька тижнів тому у мене була така історія з «МТС», зараз повторилася. Поповнила рахунок для отримання щомісячного пакета послуг , грошей не вистачило, тому що мені підключений діджингл та ігри. Поповнила знову — знову грошей не вистачило, тому що знялися за одноденний пакет послуг, який автоматично підключають», — згадує Вікторія.

Терпець увірвався, коли «профінансувала» рахунок втретє, намагалася зайти в інтернет, але не вийшло. Та гроші за додаткових 50 МБ на день списали.

«Тому простіше тепер відслідковувати смс, ніж намагатися відключити всі це нав’язане г-но … залишила скаргу, і буду зараз оформляти скаргу безпосередньо на цьому платному ігровому контенті … взагалі не розумію законність нав’язування послуг і законність автоматичного зняття грошових коштів за те, що я не замовляла», — скаржиться дівчина.

Дивіться: як ошукує «Київстар»?

Нагадаємо, користувачі повстали проти нахабства «Kyivstar», який бере гроші за дзвінок на безкоштовний номер у «Службу розшуку дітей».
Як повідомляв Знай.ua, стало відомо, коли в Україні запрацює 5G.
Також Знай.ua писав, в Україні вже наступного року запрацює послуга перенесення телефонного номера (MNP): ви зможете легко змінити одного оператора на інший, при цьому залишаючи свої старі контакти.