Wed. Jul 17th, 2024
Російські танки. Фото з відкритих джерелРосійські танки. Фото з відкритих джерел

Від початку повномасштабної агресії ЗСУ знищили понад 3000 російських танків. Проте Росія має велику кількість броньованої техніки, якої вистачить на декілька років.

Відповідна інформація опублікована в річному звіті Міжнародного інституту стратегічних досліджень Military Balance, який цитує Reuters.

Зазначається, що з лютого 2022 року Україна також втратила багато техніки, але вона змогла поповнювати свої ресурси та покращувати їхню якість завдяки військовій допомозі Заходу. Водночас РФ вирішила жертвувати якістю на користь кількості, дістаючи зі своїх складів тисячі застарілих танків.

Аналітики стверджують, що Росія має достатньо ресурсів, щоб потенційно протистояти значним втратам протягом приблизно трьох років. Також вона може поповнювати свої танкові арсенали, попри те, що вони можуть бути гіршої якості.

Зазначається, що Росія має 1750 основних бойових танків – від застарілих Т-55 до сучасних Т-80 і Т-90, а ще 4 000 зберігаються у резерві.

За словами аналітиків, російська влада мала намір поновити випуск танків Т-80. У документі також йдеться про те, що глобальні оборонні видатки збільшаться на 9% у порівнянні з 2022 роком і продовжать рости.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *