Wed. Jul 17th, 2024
Ексдепутат Коломийської міськради Андрій Куничак. Фото: FacebookЕксдепутат Коломийської міськради Андрій Куничак. Фото: Facebook

Під час сесії Коломийської міськради секретар Андрій Куничак назвав депутатку Галину Белю “відьмою”. Через це його звільнили з посади.

Про це повідомив омбудсмен Дмитро Лубінець.

Інцидент трапився 9 листопада 2023 року, під час обговорення припинення повноважень Куничака. Тоді депутат виступав за трибуною і обурено звернувся до колеги по фракції «Європейська солідарність» Галини Белі та попросив на нього не дивитися. Депутатка уточнила, як саме вона дивиться. На що Куничак відповів: «Як відьма».

Після цього інциденту депутатка зареєструвала петицію, в якій пропонувала звільнити Куничака. Петицію підписали 218 громадян, а це більш ніж необхідно для розгляду прохання на сесії міської ради. І вже на засіданні припинення повноважень секретаря підтримали 23 депутати з 38.

Омбудсмен Дмитро Лубінець повідомив, що слова депутата порушили права жінки на повагу до гідності і мають вплив на репутацію самого секретаря. Також чиновник зазначив, що у цій справі відкрили провадження і провели слухання за участі обох сторін.

Ексдепутат своєю чергою ще в грудні коментував ситуацію на своїй сторінці у Facebook. У своєму звільненні він звинувачує не власну поведінку, а колегу, яка нібито заради своїх вузькополітичних інтересів проміняла долю громади і держави. Також Куничак стверджує, що дії депутатки призведуть до знищення “Європейської солідарності” у Коломийській міськраді.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *