Wed. Jul 17th, 2024
Російська виборча дільниця. Фото: росЗМІРосійська виборча дільниця. Фото: росЗМІ

На території Бердянська Запорізької області, який наразі контролюють російські окупанти, ведуться підготовки до фальсифікації голосування на виборах президента РФ. Пропагандисти намагаються створити враження масової підтримки диктаторського режиму Путіна.

Про це повідомила очільниця Бердянської МВА Вікторія Галіціна у Telegram-каналі.

На тимчасово окупованих територіях місцеві співробітники окупантів повідомили, що на виборах президента РФ в Бердянську проголосують так звані “гастролери” — громадяни РФ, які, за твердженням загарбників, приїхали на окуповані території у “відрядження”. Їх вже доставляють у Запорізьку область, щоб вони голосували за місцем свого перебування.

Кремлівська влада “попіклувалась” не лише про місцевих колаборантів, а й про окупантів, яким теж дозволять голосувати достроково. У такий спосіб можуть набрати до 600 тисяч “виборців”.

І звісна річ, РФ не гребує класикою фальсифікації виборів — воскресіння з мертвих. Так, громадяни, яких уже в живих немає “проголосують” також на підтримку Путіна. За допомогою усіх вищезазначених махінацій окупанти хочуть створити ефект високої явки на вибори — цілих 80%.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *