Пн. Чер 24th, 2024
Прапор США. Ілюстративне фото: ХПрапор США. Ілюстративне фото: Х

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що хоче створити в Україні “санітарну зону”, яка б перешкоджала обстрілам російських територій. У Держдепі CША, коментуючи забаганку лідера РФ, відзначили, що так звану “демілітаризацію” не завадило б розпочати з окупованих росіянами регіонів.

Про це пише “Радіо Свобода”.

Путін висловив ідею про створення “демілітаризованої” або “санітарної” зони на українській території, стверджуючи, що демілітаризований рубіж з Україною повинен нібито гарантувати “безпеку території РФ від дальнобійної зброї західного виробництва”.

В ISW вважають, що ця розмита заява лише свідчить про невгамовність апетитів Путіна. Аналітики інституту припускають, що російський диктатор в рамках втілення вищезгаданого задуму, загарбав би усі українські землі, які б тільки зміг.

Своєю чергою прессекретар Держдепу США Метью Міллер заявив, що не розуміє, яким чином Путін хоче організувати свою “санітарну зону” в Україні. З його слів, важко мати демілітаризовану територію, коли російські окупанти перебувають в Україні.

Речник також зазначив, що Росія мала б дати підтвердження своєї зацікавленості у “санітарній зоні” шляхом виведення своїх військ з тих регіонів України, де вони зараз розташовані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *