Пн. Чер 24th, 2024
Сесія парламенту. Фото: Верховна РадаСесія парламенту. Фото: Верховна Рада

В уряді України запропонували ліквідувати Комісію з регулювання азартних ігор та лотерей. Верховна Рада незабаром розгляне закопроєкт.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму Telegram-каналі.

Депутат Верховної Ради Данило Гетманцев підтвердив, що до розгляду готується законопроєкт про ліквідацію КРАІЛ. Фінансовий комітет ВР, очільником якого є Гетманцев, підтримав ідею.

Такий крок обґрунтований, зокрема, відсутністю засідань Комісії. До складу КРАІЛ входять 6 членів та голова. Її рішення, як колегіального органу, набувають чинності, якщо на розгляді голосували принаймні 5 учасників. Деякі члени КРАІЛ наразі не працюють через військову службу. Це позбавило комісію можливості проводити засідання.

Неодноразово ставалося, що робота певного колегіального органу була заблокована через нестачу кворуму. Це дуже серйозна проблема, яка вимагає термінового призначення відповідальних керівних рішень, адже зараз порушується принцип неперервності діяльності центрального органу виконавчої влади.

Своєю чергою в уряді, щоб вирішити цю проблему, пропонує переглянути основи діяльності КРАІЛ, та перетворити комісію з колегіального органу на центральний орган виконавчої влади, відповідальний за державну політику у сфері азартних ігор та лотерей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *