Ср. Лип 17th, 2024
Воїн ЗСУ з дроном. Фото: SkyassistВоїн ЗСУ з дроном. Фото: Skyassist

Україна може почати закупівлю дронів через систему Prozorro. Це дозволить знизити ціни на БпЛА від іноземних постачальників. До того ж тендери обіцяють проводити швидко та з вигодою для державного бюджету.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Постачальники дронів великих масштабів з-за кордону, такі як Mavic, Autel і Matrice, отримали підтримку від уряду, який прийняв рішення на їхню користь. Це дасть їм рівний доступ до державних замовлень і сприятиме зниженню цін через конкурентну боротьбу. Закупівлі відбуватимуться швидко і вигідно.

Також міністр Федоров наголосив, що з урахуванням чутливості інформації, терміни та локації поставок не будуть оприлюднені — і російські окупанти відподно не матимуть до них доступу.

Зі слів міністра, бажаючі купити дрон, створюватимуть на Prozorro оголошення-рамку, де описуватимуть свої вимоги до безпілотника. Продавці зможуть приєднатися до цієї рамки і дізнатися про терміни, локації та інші деталі, які стосуються закупівлі. Потім відбудеться аукціон, де переможе той, хто запропонує найкращу ціну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *