Пн. Чер 24th, 2024
Бундестаг ФРН. Ілюстративне фото: сайт парламентуБундестаг ФРН. Ілюстративне фото: сайт парламенту

Помічник депутата Бундестагу від ультраправої партії “Альтернатива для Німеччини” Володимир Сергієнко був завербований ФСБ. Політику вдалось завдати Україні чимало шкоди на міжнародній арені.

Про це йдеться у розслідуванні Der Spiegel.

Сергієнко все ще утримує тісний зв’язок з агентом російської розвідки. Журналісти встановили, що це полковник ФСБ Ілля Вечтомов. Він працює в Дев’ятому відділі П’ятої служби ФСБ, який відповідає за справи України.

Зрадник виходив на контакт з Вечтомовим через листування, в якому він доповідав про свою роботу на благо Росії, узгоджував наступні кроки, а також одержував від московського наставника грошові винагороди.

Так, помічник депутата добився того, що одна з фракцій Бундестагу подала до Конституційного суду Німеччини позов про припинення поставок танків в Україну. Крім того, стало відомо, що в червні 2023 року Сергієнко відвіз до Сочі Ульріха Ойме — очільника Асоціації, яка виступає на захист російської мови у Німеччині.

Незадовго до поїздки Ойме та Сергієнко склали листа Папі Римському, в якому повідомили “переслідування християн в Україні”. Перед відправкою повідомлення чернетку також погодили з Вечтомовим.

У відповідь на розслідування ЗМІ, прокремлівський діяч назвав усі звинування безпідставними і неправдивими. До того Сергієнко каже, що ніякого Вечмонтова не знає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *