Пн. Чер 24th, 2024
Зустріч представників Міноборони України та США. Фото: Міноборони УкраїниЗустріч представників Міноборони України та США. Фото: Міноборони України

У середу, 31 січня, у Києві зустрілись міністр оборони Рустем Умєров та генеральний інспектор Мінборони США Роберт Сторч. Сторони підписали меморандум, який посилить співпрацю країн у стеженні за використанням допомоги від західних партнерів.

Про це повідомили на сайті Міноборони.

Як зазначили у Міністерстві, Рустем Умєров розповів представнику американського відомства про зміни, які впроваджують в інституції. Так, у Міноборони хочуть покращити механізми запобігання корупції у закупівлях, оновити системи нагляду та застосувати інструменти демократичного контролю.

Умєров заявив, що ці нововведення почнуть працювати наприкінці квітня 2024 року. Також, з його слів, одним з ключових приорітетів Міноборони стане посилений контроль за використанням збройної допомоги від союзників.

Цьому сприятиме Меморандум про взаєморозуміння, який підписали на зустрічі представники Міноборони України та США. Окрім контролю, документ передбачає обмін інформацією щодо американської збройної допомоги, виявлення корупції, взаємна передача запитів щодо розслідувань та проведення зустрічей для постановки пріорітетів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *