Чт. Лип 18th, 2024
Мар'яна Безугла. Фото: Мар'яна Безугла / FacebookМар'яна Безугла. Фото: Мар'яна Безугла / Facebook

Народна депутатка України Мар’яна Безугла повідомила в Facebook, що голова партії Олена Шуляк задовольнила її заяву на вихід зі “Слуги Народу”. В дописі політикиня також підбила підсумки своєї роботи.

За словами Безуглої, весь час вона намагалася внести зміни у роботу, але в “Слузі народу” її постійно ігнорували. Зокрема, депутатка хотіла змінити й формат, й позиціювання партії, приділити особливу увагу питанням корупції й колабораціонізму, але все марно. Хоча були й позитивні моменти: Мар’яна добилася виключення з партії Миколи Тищенка

Моя боротьба з Тищенком — то окрема історія. Добилась таки, виключили. Фу. Тоді Шуляк підтримала, визнаю”, — відмітила депутатка.

Також Мар’яна Безугла стверджує, що “в партії не відбувається майже нічого, всі самі по собі, і як голова Олена Шуляк”. Але все ж додала, що “Слуга народу” — не так вже і жахлива, бо там “працює багато нормальних людей”, навіть зазначила, що “Шуляк — не безнадійна”.

Не обійшлось і без згадки головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного, роботу якого Безугла неодноразово критикувала в соцмережах.

“Дивлюся на “боженьку Залужного”, стає сумно. Хоча бачу і світло в кінці тунелю”, — підсумувала Безугла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *