Пн. Чер 24th, 2024
Джо Байден. Facebook / Офіс Президента УкраїниДжо Байден. Facebook / Офіс Президента України

У Білому домі розкритикували пропозицію щодо фінансування Ізраїлю окремо без допомоги Україні та попередили, що президент США Джо Байден накладе вето на цей законопроєкт. Про це повідомляє видання The Hill.

Адміністрація Байдена поширила заяву, в якій закликала обидві палати Конгресу ухвалити компромісний законопроєкт та відхилити “політичний трюк” з виділенням фінансування тільки Ізраїлю.

Спікер Палати представників Майк Джонсон, котрий хоче ухвалити окремий документ про виділення 17 млрд Ізраїлю без грошей для України, назвав можливе ветування закону Джо Байденом “зрадою нашого великого союзника та друга Ізраїлю у часи найбільшої потреби”. За Україну політик не обмовився.

Раніше він казав, що “зараз США не мають часу розглядати пакет, який поєднує допомогу Україні та Ізраїлю”. Голосування за окремий проєкт відбудеться вже завтра, 7 лютого.

Нагадаємо, компромісний законопроєкт передбачає виділення фінансування Тайваню, Україні та Ізраїлю, а також бюджету на посилення національної безпеки на кордоні з Мексикою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *