Пн. Чер 24th, 2024
Девід Кемерон. Фото: ndependent.co.ukДевід Кемерон. Фото: ndependent.co.uk

Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон заявив, що Велика Британія повинна зосередити сили, щоб припинити розмови про безвихідь у російсько-українській війні. Про це пише “Європейська правда”, посилаючись на The Sunday Times.

За словами політика, Володимир Путін вже зазнав стратегічної поразки, тому треба припинити розмови про тупикову для України ситуацію на полі битви. Крім того, не треба розганяти тезу, що час не на боці Києва. Кемерон нагадав, що економіка Великої Британії у 25 разів сильніша за російську, тому вона, безумовно, може продемонструвати, що час на стороні партнерів, а не на стороні російського президента-диктатора. 

Якщо президентські вибори виграє Дональд Трамп, то Кемерон буде намагатися переконати в цьому і його. Міністр вважає, що допомога Україні — це виклик поколінню.

Коли Кемерон був прем’єр-міністром, його країна була лідером у закликах до введення санкцій проти Росії після вторгнення Кремля в Крим та Донбас у 2014 році. 

“Мене і тоді нічого не бентежило, бо було ясно одне — Росія вдерлася на територію іншої держави. Але й були інші європейські країни, які не хотіли впроваджувати санкції та чинити тиск на Росію”, — визнав Кемерон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *