Пн. Чер 24th, 2024
Президент України Володимир Зеленський. Фото: ОППрезидент України Володимир Зеленський. Фото: ОП

Все частіше від українських високопосадовців та західних військових аналітиків лунає теза, що рушійною силою в російсько-українській війні стали безпілотні літальні апарати (БпЛА). Зараз ЗСУ налічує понад 20 000 операторів дронів, і цих фахівців стає все більше. Саме тому президент Володимир Зеленський 6 лютого підписав указ про створення окремого роду військ — Сил безпілотних систем.

Глава держави каже, що Сили безпілотних систем найближчим часом покажуть результат, оскільки дрони ефективно використовувались у різноманітних бойових операціях. За словами Зеленського, завдяки дронам ЗСУ змінили ситуацію в Чорному морі. Крім того, цей вид озброєння допоміг провести масштабне знищення особового складу і техніки РФ. Та й в відбитті наземних штурмів вони дуже допомагають.

Нагадаємо, що у Мінцифрі днями доповіли, що тільки за останні 8 місяців українські солдати вразили 14 тисяч цілей за допомогою дронів, ба більше — цифра може бути вищою, бо враховували тільки атаки, які мали відеопідтвердження.

Наразі проєкт “Армія дронів” вже нараховує 33 партнерські школи, а в Україні функціонують 200 компаній, які займаються виробництвом БпЛА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *