Wed. Jul 17th, 2024
Генсек НАТО Єнс Столтенберг. Фото: AP Photo / Olivier MatthysГенсек НАТО Єнс Столтенберг. Фото: AP Photo / Olivier Matthys

Якщо президент України Володимир Зеленський зрештою вирішить відправити у відставку головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного, це ніяким чином вплине на допомогу Заходу Києву, заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг. 

За словами, генсека звільнення Залужного — це рішення України, і у НАТО немає з цього приводу жодних думок. Але те, що залишиться незмінним — це підтримка союзників у боротьбі України з російською агресією.

Столтенберг повторив заяву міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, зазначивши, що будь-які зміни в українському військово-політичному керівництві не вплинуть на відносини з НАТО та іншими міжнародними партнерами. Генсек також додав, що сподівається, що США ухвалюватимуть рішення про підтримку Києва і в майбутньому.

Нагадаємо, що вчора, 7 лютого, Сенат не зміг проголосувати за двопартійний законопроєкт щодо безпеки кордонів та підтримки союзників. Лідер демократів у Сенаті Чак Шумер хоче провести голосування щодо пакетів допомоги Україні та Ізраїлю окремо, виключивши з порядку денного прикордонну угоду.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *