Wed. Jul 17th, 2024
Лідери РФ та КНДР Володимир Путінта Кім Чен Ин. Фото: росЗМІЛідери РФ та КНДР Володимир Путінта Кім Чен Ин. Фото: росЗМІ

КНДР вже кілька місяців підозрюють у передачі РФ снарядів для війни з Україною. Велика Британія отримала із супутника знімки, які зафіксували завантаження російських кораблів у Північній Кореї.

Про це пише Тhe Guardian.

У вересні 2023 року у РФ провели зустріч Путіна із лідером КНДР Кім Чен Ином. Тоді на пам’ять росіяни презентували корейському вождю бронежилет та п’ять дронів, які використовують на війні з Україною. Експерти прогнозували, що результатом цієї зустрічі стане кривавий союз двох диктаторів і схоже, так і трапилось.

Як інформує Тhe Guardian КНДР може постачати РФ для війни балістичні ракети та артилерійські снаряди. Нині ж ці підозри підтвердились. ООН отримала від Великої Британії знімки із супутника, на яких видно рух трьох кораблів РФ, завантажених у порту Північної Кореї, до віддаленого російського порту на сході.

Щосаме перевозили окупанти наразі невідомо. Однак покладаючись на ці фото, можна буде розпочати офіційне розслідування корейських угод з РФ, укладених в обхід санкцій.

Водночас у ЗМІ притримують версії, що стосунки диктаторських режимів лише поглиблюються. Так, нещодавно Путін провів зустріч з очільницею МЗС КНДР Чхо Сон Хуей. У Кремлі заявляють, що на заході мова йшла про майбутній розвиток відносин у різних сферах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *