Wed. Apr 24th, 2024
Кирило Буданов. Фото: armyinformКирило Буданов. Фото: armyinform

Начальник ГУР Міноборони України Кирило Буданов потрапив до реєстру “терористів та екстремістів” у Росії. Разом з головним розвідником України у цей список внесли командувача Військово-повітряних сил Миколу Олещука та командувача Військово-морських сил Олексія Неїжпапу. Про це пишуть російські ЗМІ.

Навесні 2023 року московський суд ухвалив рішення про заочний арешт глави української розвідки у справі про “теракт на Керченському мосту”. У заяві йшлося про причетність українських спецслужб, у тому числі ГУР, до скоєння “терактів на території Росії”. Зокрема, як говорив голова СКР Олександр Бастрикін, Буданов виступив “замовником вибуху на Кримському мості у жовтні 2022 року”. А 4 місяці назад слідчий комітет Росії оголосив очільнику ГУР про підозру в тероризмі.

Нагадаємо, у грудні Росія оголосила в розшук Кирила Буданова. У ГУР з гумором відреагували на заяву країни-терористки. Тоді представник ГУР МОУ Андрій Юсов в ефірі телемарафону заявив, що шукати Буданова не треба, бо він на робочому місці планує операції з покарання ворога. Юсов запропонував росіянам прийти й перевірити це. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *