Thu. Jul 18th, 2024
Давид Арахамія. Фото з відкритих джерелДавид Арахамія. Фото з відкритих джерел

Керівник парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія написав у своєму Telegram-каналі, що обговорення законопроєкту про мобілізацію включатиме питання аспірантів та блокування рахунків громадян.

Він також заявив, що парламентарі шукають компроміс щодо деяких питань, оскільки робота над фінальною версією ще триває.

Арахамія нагадав, що 7 лютого у першому читанні відбулося голосування за законопроєкт №10449, який стосується військової служби, мобілізації та обліку.

Народний обранець наголосив, що до проєкту закону є ряд запитань та назвав декілька ключових пунктів, які викликають найбільші суперечки серед депутатів.

Зокрема, ідеться про питання мобілізації людей із інвалідністю та тих, хто опікується ними, а також аспірантів, які вчаться на контракті.

«Переглянемо ще раз підхід до аспірантів. Фінального рішення ще немає, будемо шукати компроміс. Точно неприйнятними є норми щодо блокування особистих рахунків громадян. Не бачу в Раді тих, хто б таке підтримував», – зазначив парламентар.

Він підкреслив, що з цих питань робота вже триває.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *