Wed. Jul 17th, 2024
Оксана Маркарова. Фото: Економічна правдаОксана Маркарова. Фото: Економічна правда

Україна зіткнулася з критичною нестачею військової техніки та ракет.

Про це заявила посол України в США Оксана Маркарова, передає Bloomberg.

За її словами, у держави все ще досить людей, які готові взяти до рук зброю, натомість закінчується обладнання, особливо ракети і перехоплювачі.

Ці слова пролунали, коли питання фінансової допомоги Україні у розмірі $60 мільярдів досі перебуває у підвішеному стані. Учора американський Сенат висловився на підтримку військової допомоги, але його доля в Палаті представників досі залишається невідомою.

Це питання все ще стикається з виснажливими дискусіями в Палаті представників, де деякі республіканці виступають проти збільшення допомоги Україні, а інші хочуть прив’язати її до більш суворого контролю на південному кордоні США.

Підтримка США у фінансуванні України зменшилася, оскільки війна триває вже майже третій рік, а адміністрація Байдена стикається з нагальними проблемами безпеки в інших регіонах, в тому числі на Близькому Сході після початку війни між Ізраїлем і ХАМАСом.

Нагадаємо, раніше президент США Джо Байден, який підтримав компромісний двопартійний законопроєкт із заходами щодо кордону, заявляв, що його ухвалення намагається зірвати Дональд Трамп.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *