Wed. Jul 17th, 2024
Третя штурмова бригада. Фото: Від бійців бригадиТретя штурмова бригада. Фото: Від бійців бригади

Існують вагомі підстави вважати, що Україна зміцнює Авдіївку однією з найкращих бригад української армії.

Про це йдеться у матеріалі Forbes.

У суботу командир групи військ «Таврія» в Авдіївці, бригадний генерал Олександр Тарнавський повідомив, що Україна залучає свіжі сили для оборони міста.

Після чотирьох місяців запеклих боїв російські війська з 2-ї і 41-ї загальновійськових армій на початку лютого прорвали оборону Авдіївки – ключового українського опорного пункту неподалік від окупованого Росією Донецька – і наблизилися впритул до головної дороги, якою український гарнізон, зосереджений на 110-й механізованій бригаді, отримує постачання в місто.

Своєю чергою, щоб зупинити просування росіян у місто була перекинута третя штурмова бригада, яка провела одну з останніх переможних битв в українському наступі 2023 року і звільнила місто Андріївка. Ця перемога дала можливість бригаді, якій виповнився рік, відпочити, перекваліфікуватися, набрати нових солдатів і переоснаститися бойовими машинами М-2 американського виробництва.

За словами журналістів, проблеми з обороною Авдіївки не були неминучими. На початку наступу російських військ у жовтні українські захисники перебували на вигідних позиціях, але проросійські республіканці в американському Конгресі своєчасно не забезпечили ЗСУ боєприпасами.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Сирії на летовищі Шайрат тренують операторів безпілотників для продовження терористичних атак РФ по Україні. Зокрема, там готують операторів БПЛА Shahed-136 і Ababil-3.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *