Wed. Jul 17th, 2024
Зеленський, Макрон, Шольц. Фото: Sarah Meysonnier/REUTERSЗеленський, Макрон, Шольц. Фото: Sarah Meysonnier/REUTERS

Цього тижня в рамках Мюнхенської безпекової конференції президент України Володимир Зеленський має намір відвідати декілька західноєвропейських столиць.

Про це повідомляють джерела Bloomberg.

За даними джерел видання, Зеленський планує зустрітися з лідерами Франції та Німеччини, але наразі ця інформація офіційно не підтверджена. Український президент також візьме участь у щорічній конференції в Мюнхені, яка проходитиме з четверга до неділі.

У Парижі та Мюнхені високопосадовці не коментують цієї інформації. Від коментарів утримуються також в Офісі українського президента, але це і зрозуміло – на кону питання безпеки.

Запаси боєприпасів в України зменшуються, тому Зеленському необхідно терміново отримати військову допомогу, аби протистояти російській навалі, заявив один зі співрозмовників видання. За інформацією Bloomberg, лідер України прагнутиме обговорити гарантії безпеки для своєї країни.

Зеленський хоче мати гарантії безпеки від G7 на той випадок, якщо нинішня війна припиниться, а згодом Росія знову почне агресію. Як відомо, Україна минулого місяця уклала свій перший безпековий пакт із Великобританією.

Нагадаємо, учора, 12 лютого, стало відомо, що Володимир Зеленський на три місяці продовжив в Україні воєнний стан та мобілізацію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *