Thu. Jul 18th, 2024
Вірменія та Азербайджан. Колаж: alarabiyaВірменія та Азербайджан. Колаж: alarabiya

Згідно з повідомленням міноборони Вірменії, сьогодні вранці азербайджанська армія обстріляла їхні військові позиції, внаслідок чого загинули 4 особи. Азербайджан, своєю чергою, повідомив про вогонь з боку вірмен ввечері 12 лютого.

У міноборони Вірменії переконують, що військові підрозділи Азербайджану 13 лютого застосували стрілецьку зброю проти вірменських об’єктів, що знаходяться в районі Неркін Ханд.

Пізніше вірмени озвучили інформацію про чотирьох загиблих та одного пораненого середнього стану тяжкості. Міноборони Вірменії повідомило, що незабаром оприлюднить перелік загиблих військових.

Натомість пізніше цього ранку міністерство оборони Азербайджану звинуватило військових Вірменії в артилерійському обстрілі, який стався до цього. Місцевість обстрілу – на протилежному боці кордону між двома країнами.

Згідно з їхнім повідомленням, 12-го лютого військовослужбовці збройних сил Вірменії з позицій у напрямку селища Чинарли Товузгалинського району вогнем зі стрілецької зброї обстріляли позиції азербайджанської армії у напрямку селища Коханабі Товузського району. У Єревані ж назвали заяву Баку неправдивою.

Окрім того, азербайджанські прикордонники повідомили, що вогневий удар по військових Вірменії – це відповідь на їхню агресію.  Зокрема, переконують у Баку, була ліквідована військова точка Збройних сил Вірменії біля селища Неркін Ханд.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *