Mon. Jul 15th, 2024
Президент України Володимир Зеленський. Фото: ОППрезидент України Володимир Зеленський. Фото: ОП

В п’ятницю, 16 лютого, стало відомо про смерть опозиційного російського політика Олексія Навального. Він помер у виправній колонії, де відбував термін за “екстремізм та заклики до екстремістської діяльності”. Раптову смерть Навального прокоментував президент Володимир Зеленський.

Зеленський заявив, що очевидно, Навального вбив Путін. Про це глава країни сказав під час пресконференції з канцлером Німеччини Олафом Шольцом. Президент України зазначив, що в російських в’язницях тисячі й інших закатованих, бо очільник Кремля “завжди вбиває”. Путін давно вже не звертає увагу на кількість померлих, бо йому головне зберегти свій вплив і позиції.

При цьому Володимир Зеленський впевнений, що Путін повинен відповісти за всі скоєні злочини. Він також додав, що російсько-українська війна сама по собі не закінчиться. Тому треба діяти. Діяти, щоб зупинити російських вбивць і загарбників.

Нагадаємо, що з серпня 2023 року Навальний відбував покарання у виправній колонії №3 у Ямало-Ненецькому автономному окрузі. Його засудили до 19 років колонії суворого режиму.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *