Пн. Чер 24th, 2024
Ексочільник уряду Грузії Іраклі Гарібашвілі. Фото: Азербайджан24Ексочільник уряду Грузії Іраклі Гарібашвілі. Фото: Азербайджан24

Прем’єр-міністр Грузії Іраклі Гарібашвілі заявив, що йде у відставку. Це другий термін Гарібашвілі на посаді очільника уряду.

Про це пише Imedinews.ge.

Під час брифінгу Гарібашвілі зробив раптову заяву про відставку. З його слів, рішення, яке він обговорював з командою.

Гарібашвілі нагадав, як наприкінці 2023 року, оприлюднив звіт про зроблену ним роботу впродовж трьох років на посаді. Експрем’єр заявив, що обійняв посаду у найважчий період. Мовляв Грузія переживала одночасно і внутрішню, і міжнародно-політичну, і економічну, і соціальну кризу.

Політик вважає, що чітко служив своїй державі і безкомпромісно відстоював інтереси громадян. Політик сказав, що пишається результатами, яких вдалось досягти разом з його командою з 2021-го року. Це був вже другий термін прем’єра. Вперше він очолював уряд у 2013-2015 роках.

Водночас експерти вважають, що для Грузії зміна буде невідчутною. Адже на місце Гарібашвілі призначать голову правлячої партії “Грузинська мрія” Іраклія Кобахідзе. Тобто один лідер з проросійською риторикою замінить іншого. І як непередбачувано — Іраклі Гарібашвілі стане на чолі партії.

Також за даними ЗМІ очікуються перетрубації і в інших відомствах. Очільники Міноборони, МЗС, Мінюсту та МОЗ також можуть змінитись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *