Сб. Тра 18th, 2024
Держсекретар США Ентоні Блінкен. Фото: АрміяInformДержсекретар США Ентоні Блінкен. Фото: АрміяInform

Держсекретар США Ентоні Блінкен на пресконференції з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом заявив, що українські успіхи та раніше витрачені ресурси можуть бути зіпсовані, якщо американська допомога Україні не отримає затвердження. За його словами, зупинка підтримки Києва вже вплинула на обстановку на лінії фронту.

Про це пише “Голос Америки”.

Під час виступу чиновник пояснив, що фінансова допомога Україні від США є важливою, щоб не змарнувати докладених українськими захисниками зусиль. Також Блінкен підкреслив, що попри суперечливу ситуацію у Конгресі США, обидві політичні сили виступають на стороні України.

Політик переконаний, що в разі відсутності згоди щодо нового пакету допомоги Києву, світ отримає від США неправильне, однак вагоме повідомлення, мовляв американці не серйозно відносяться до збереження свободи та демократії. Блінкен наголосив, що перші наслідки бездіяльності американського парламенту вже відобразились на полі бою в Україні.

Паралельно чиновник відповів на запитання журналістів щодо розширення Альянсу. Держсекретар США вважає, що саме російська агресія терориста Путіна проти України підштовхнула країни Європи замислитись про вступ до НАТО, заради власної безпеки.

Він каже, що одначасні кроки, які уряди Фінляндії та Швеції зробили за короткий період часу, свідчать про те, що двері НАТО відчинені для усіх охочих, в тому числі і для України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *