Пн. Чер 24th, 2024
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан. Фото: FlickrПрем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан. Фото: Flickr

Санкції проти угорського прем’єра Віктора Орбана можуть бути запроваджені, оскільки він є “найгіршим” партнером НАТО, вважає високопосадовець США, виражаючи своє розчарування діями східноєвропейського лідера.

Про це заявив сенатор США Бен Кардін, пише Bloomberg.

Голова Комітету з міжнародних відносин Сенату США від Демократів Бен Кардін висловив незадоволення тим, що угорський прем’єр Орбан затягував фінансування України від ЄС та блокує вступ Швеції до НАТО. Тож Кардін закликав Білий дім розглянути санкції проти корупційних дій Орбана та можливе скасування безвізового режиму для Угорщини.

Своєю чергою його колеги представниця демократів Жанна Шахін і республіканець Том Тілліс мають таку ж думку і стверджують, що Орбан сильно ризикує зіпсувати стосунки Угорщини з США та НАТО, бо не дає Швейцарії приєднатись до Альянсу.

До того ж, Вашингтон розчарований тим, що угорський прем’єр-міністр пішов на угоду з ЄС тільки під тиском і намагався шантажувати союзників накладанням вето. Однак, на щастя, до саміту продумали запобіжні заходи, аби навіть при повторному голосуванні щодо фінансової підтримки України, Орбан не зможе заблокувати рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *