Пн. Чер 24th, 2024
Віталій Кличко. Фото: Telegram Віталія КличкаВіталій Кличко. Фото: Telegram Віталія Кличка

Міський голова Києва Віталій Кличко прокоментував можливе звільнення головнокомандувача Збройних сил Валерія Залужного. Свої думки з цього питання столичний голова виклав у Telegram.

За словами Кличка, наразі політика може переважити здоровий глузд та інтереси держави. І це карколомне для України рішення не залежить від пана Залужного. Багато в чому генерал дав справжню віру українців в ЗСУ, як військовий він пережив багато складних моментів про які можна навіть не здогадуватися, пише мер Києва.

У звʼязку з цим Віталій Кличко закликав владу припинити політичні ігри та усвідомити всю повноту відповідальності любого кадрового рокіровання, бо саме генерал і ЗСУ сьогодні мають найбільшу довіру серед українців.

До речі, згідно з опитуванням Київського міжнародного інституту соціології, який проводили 4-10 грудня 2023 року, Залужному довіряють 92 відсотки респондентів.  А переважна більшість опитуваних українців — 72% — негативно ставляться до відставки пана генерала.

Нагадаємо, що минулого тижня стали ширитися чутки про відставку Валерія Залужного. Потім ці інсайти опублікували авторитетні західні видання, а днями президент Зеленський підтвердив цю новину. Глава країни заявив, що розглядає цю можливість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *