Пн. Чер 24th, 2024
Ілюстративне фотоІлюстративне фото

Російська влада почала активну підготовку до псевдовиборів на тимчасово окупованих українських територіях. Вже з 17 лютого росіяни почнуть обхід по будинках. Про це йдеться у новому матеріалі Центру національного спротиву.

Представники російських окупаційних адміністрацій з наступного тижня почнуть агітаційну роботу серед населення. Також повідомляється, що окупанти будуть ходити “від дверей до дверей”: перевірятимуть будинки і якщо зафіксують, що там не проживають люди, такі адреси першими підуть під голосування на путінських виборах.

Окупаційна влада буде намагатися залякати місцевих не саботувати “вибори”, так, як це робили під час так званого “референдуму” 2022 року. Нагадаємо, що під час фейкових виборів до місцевих рад росіяни намалювали нереальну явку у Бердянську, який перебуває в російській окупації з 27 лютого 2022 року. За даними “виборчої комісії”, проголосувало понад 37 тис. бердянців. Цифра набагато більша, ніж кількість жителів Бердянська, які  у 2020 році брали участь у законних місцевих виборах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *