Ср. Лип 17th, 2024
Нарада фермерів на ТОТ Запоріжжя. Фото: Центр національного спротивуНарада фермерів на ТОТ Запоріжжя. Фото: Центр національного спротиву

Росія продовжує тиснути на підприємців на тимчасово окупованих територіях. Зокрема, зараз окупанти взялися за запорізьких фермерів. Так, за новими даними Центру національного спротиву, фермерів примушують оформлюватися в російських реєстрах. 

Представники російських окупаційних адміністрацій на тимчасово окупованих територіях Запоріжжя погрожували фермерам конфіскацією бізнесу, якщо ті не будуть працювати згідно з російським законодавством. Погрози лунали прямо на нараді, котру ініціювали так звані податківці та російські поліцаї.

Нагадаємо, що українські фермери стикаються з проблемами не тільки від російських загарбників, а ще й від польських колег, які продовжують протести на кордоні з Україною. Днями фермери з Польщі прорвалися до українських вантажівок та висипали зерно просто на дорогу.

Польський міністр Чеслав Секерський вже встиг публічно попросити вибачення за дії фермерів, але наголосив, що вони опинилися в важкій економічній ситуації. Просив їх зрозуміти.

Повідомляються, що страйки на кордоні з Польщею будуть продовжуватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *