Вт. Кві 16th, 2024
Майк Джонсон. Фото: EPA/SHAWN THEWМайк Джонсон. Фото: EPA/SHAWN THEW

Спікер Палати представників Майк Джонсон не збирається виносити на голосування законопроєкт про виділення США допомоги союзникам, зокрема Україні, Ізраїлю і Тайваню. Про це він повідомив в коментарі журналісту Джейку Шерману.

Майк Джонсон, котрий є противником виділення фінансування Україні та іншим країнам-союзникам, сказав, що найближчим часом не будуть розглядати цей проєкт. За його словами, є багато більш термінових питань, які треба вирішити, бо по них горять дедлайни.

Ні, точно не зараз. Ми маємо справу з процесом асигнувань. Ми маємо негайні терміни, і саме до них прикута увага Палати представників”, — сказав політик про розгляд продовження фінансової допомоги Україні.

13 лютого Верхня палата Конгресу проголосувала за документ про виділення українцям 60 млрд доларів на боротьбу з Росією. Проєкт підтримали 70 сенаторів із шістдесяти необхідних. Законопроєкт мав ще пройти голосування в Палаті представників. 

Слід зазначити, що зараз в США на першому плані стоїть питання імміграційної складової проєкту, щоб посилити безпеку на кордоні з Мексикою. Так, вчора Палата представників проголосувала за імпічмент міністру внутрішньої безпеки Алехандро Майоркасу, який на думку більшості сприяв прикордонній кризі. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *