Чт. Лип 18th, 2024
Обладнання для розмінування. Фото: Х/Bridget A. BrinkОбладнання для розмінування. Фото: Х/Bridget A. Brink

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк повідомила, що в Київ прибула нова техніка для розмінування. Обладнання вартістю 1 млн доларів передали США. Про це вона написала в соцмережі Х.

Брінк сподівається, що Державна спеціальна служба транспорту створить ще більше груп саперів, щоб прискорити процес, бо зараз понад третина України замінована.

Нещодавно також повідомлялось, що в Україні розпочали виробництво техніки різних типів для розмінування. Про це розповіла заступниця міністра з питань стратегічних галузей промисловості Ганна Гвоздяр. Так, машину для механічного розмінування українського виробництва вже застосовують в роботі.

В цьому місяці Україна також отримала систему розмінування DOK-ING MV-10. Техніку від Європейського Союзу передав Жозеп Боррель.

Нагадаємо, що за попередніми підрахунками на розмінування всіх територій в Україні піде щонайменше 10 років. Про це раніше повідомляв речник Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олександр Хорунжий. А за словами міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка, за цей час можна буде розмінувати приблизно 80 відсотків. Це якщо в Україні буде достатня кількість саперів і спеціального обладнання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *