Ср. Кві 24th, 2024
Солдати РФ. Фото: росЗМІСолдати РФ. Фото: росЗМІ

Кремль всілякими способами намагається поповнити особовий склад: залучає на війну в Україні найманців, проводить мобілізацію на тимчасово окупованих територіях, а тепер стало відомо, що на фронт будуть відправляти й російських строковиків. Про це йдеться в новому матеріалі Центру національного спротиву. 

Повідомляється, що росіяни мають намір залучити строковиків до бойових дій на тимчасово окупованих територіях України. Зокрема, наголошується, що ФСБ за допомогою регіональних управлінь буде відбирати призовників за власними критеріями, щоб ті замість служби у регулярній російській армії обирали спецслужбу. Для цього планують запровадити додаткову систему винагород. Зазначимо, що до цього ФСБ безпосередньо брало участь у вербуванні призовників для служби на передовій.

Нагадаємо, днями також стало відомо, що росіяни відкрили набір операторів дронів на тимчасово окупованих територіях України. Центр з підготовки таких спеціалістів вже функціонує в окупованому Маріуполі. Також відомо, що Росія на тимчасово окупованих територіях Запорізької області продовжує проводити мобілізацію українців до лав російських військ. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *