Чт. Лип 18th, 2024
Starlink на російських позиціях в Україні. Фото: з відкритих джерелStarlink на російських позиціях в Україні. Фото: з відкритих джерел

Головне управління розвідки України оприлюднило нове радіоперехоплення розмови російських загарбників. На аудіозаписі чутно, як окупанти обговорюють можливість купівлі термінала Starlink.

За словами одного з російських військових, термінал Starlink “купують в арабів” за 200 000 рублів (близько 2000 доларів). Крім того, окупант зазначив, що з арабських країн надходять і необхідні компоненти — роутери, дроти, маршрутизатори тощо.

Днями SpaceX випустила офіційну заяву, в якій йшлося, що якщо буде доведено, що Starlink використовується стороною, яка перебуває під санкціями або офіційно неавторизованою стороною, компанія буде розслідувати це та прийме заходи щодо дезактивації термінала

Слід додати, що Ілон Маск теж відреагував на новини про використання Starlink військовими РФ. За словами засновника SpaceX, Starlink не продають Росії.

Нагадаємо, що представник Головного управління розвідки Андрій Юсов повідомив, що використання терміналів військовими РФ на окупованих українських територіях стає системним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *