Чт. Лип 18th, 2024
Жозеп Боррель. Фото: Getty ImagesЖозеп Боррель. Фото: Getty Images

Голова дипломатії Європейського Союзу Жозеп Боррель припускає, що навесні російська армія піде у новий великий наступ. Це може статися відразу після виборів президента в Росії, які пройдуть в березні. Про це Боррель написав у своєму блозі.

Боррель також закликав усіх європейських лідерів, допомагати Києву всім, чим тільки можна. Він також додав, що допомога країн ЄС найближчими місяцями матиме вирішальне значення як для України, так і безпеки Європейського Союзу. Політик закликав країни-члени ЄС переглянути контракти та розставити пріоритети у постачанні зброї та боєприпасів до України.

“Якщо Путін переможе в Україні, то наша безпека опиниться під великою загрозою. Ось чому нам необхідно змінити парадигму з підтримки України «стільки, скільки потрібно» на зобов’язання підтримувати Україну «усім, що потрібно», щоб виграти війну. Нам необхідно протистояти твердженням про те, що Україна не може перемогти й що Путіна слід утихомирити”, — написав Жозеп Боррель.

Боррель додав, що у довгостроковій перспективі безпека ЄС обійдеться набагато дорожче, ніж сьогоднішня підтримка України. 

На карту поставлено власну безпеку Європи, і нам потрібно зробити все можливе, щоб посилити нашу підтримку України найближчими місяцями”, — зауважив політик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *