Чт. Лип 18th, 2024
Президент Польщі Анджей Дуда. Фото: АрміяInformПрезидент Польщі Анджей Дуда. Фото: АрміяInform

Президент Польщі Анджей Дуда переконаний, що на перемогу України можна сподіватись лише з підтримкою американських партнерів. До того ж, передача зброї виключає втрати серед громадян США і запобігає перекиданню війни далі по Європі.

Про це він повідомив у інтерв’ю Fox News.

Як відомо, всередині Конгресу США вже майже три місяці ведеться запекла боротьба між демократами та республіканцями. Сторони ніяк не дійдуть згоди щодо законопроєкту про безпеку кордонів США. Документ включає пункти про новий пакет допомоги Україні, підтримку Ізраїлю. У разі ухвалення на ЗСУ з американського бюджету виділять близько 60 млрд доларів.

Однак, щоб закон набув чинності, необхідна одностайність у голосуванні. І доки демократи закликають чимшвидше ухвалити рішення, республіканці наполягають на своїх умовах — корегування міграційної політики.

За перипетіями у американському парламенті спостерігає весь світ. Як президент США Джо Байден, так і лідер Польщі Анджей Дуда вважає, що своєчасне надання Україні допомоги не лише наблизить її перемогу, а й буде запобіжником для подальшої російської агресії у Європі.

Дуда також вбачає історичну закономірність масштабних війн: щоразу як Захід охоплює конфлікт, США мусить втручатись та жертвувати життями своїх громадян. Зі слів польського лідера, саме американська допомога двічі врятувала світ і може зробити це втретє.

Політик наголосив на тому, що допомога від США є вирішальною на полі бою в Україні. Від цього рішення залежить перемога ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *