Пн. Чер 24th, 2024
Президент України Володимир Зеленський. Фото: Офіс президентаПрезидент України Володимир Зеленський. Фото: Офіс президента

Український президент Володимир Зеленський заявив, що його непокоять заяви ексочільника США Дональда Трампа про можливість завершення війни за 24 години. У звʼязку з цим він знову запросив американського політика в Україну.

Відповідні слова пролунали в ефірі Channel 4 News.

Зеленський зазначив, що чекає Трампа в Києві і вважає, що цього достатньо, щоб приїхати.

Водночас він переконаний, що плани Трампа “покінчити з війною” за добу – небезпечні. Президент України звернув увагу, що американський політик спрямований самостійно ухвалювати рішення, не враховуючи позицію ані Києва, ані Москви. І Трамп хоче зробити все, щоб досягти донесення своїх планів.

Свою ідею встановити мир в Україні за одну добу в разі переобрання Трамп озвучував неодноразово. Востаннє подібні слова пролунали після його перемоги на праймериз в штаті Айова.

Зеленський у листопаді вже запрошував Трампа в Україну. Однак політик відхилив пропозицію, посилаючись на “конфлікт інтересів” із адміністрацією чинного американського президента Джо Байдена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *