Пн. Чер 24th, 2024
Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо. Фото: HNonline.skПрем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо. Фото: HNonline.sk

Напередодні зустрічі з українським прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, його словацький колега Роберт Фіцо заявив, що для припинення війни Україна має віддати окупантам частину своїх земель. До того Фіцо не вважає Україну повноцінною державою і точно за методичкою російських пропагандистів заговорив про “зовнішнє управління”.

Про це він заявив у інтерв’ю Politico.

Лише у грудні у Словаччині до влади прийшов новий прем’єр-міністр Роберт Фіцо. Політик дав обіцянку зупинити військову допомогу Україні та стати на заваді її вступу до НАТО. До того ж Фіцо зібрався боронити РФ від санкцій Заходу.

За майже два місяці при владі в картині світу прем’єра так нічого і не змінилося. Більше того, з його суботнього інтерв’ю стає зрозуміло, що Фіцо добре ознайомлений з методичками російської пропаганди.

З його слів, Україна нібито не є суверенню державою. До того ж, словацькому лідеру привиджається “зовнішнє упраління” США в Україні.

Водночас, щоб зупинилась війна, Фіцо радить Україні дійти компромісу з РФ і не сподіватись на повернення тимчасово окупованих територій, а просто віддати їх. Цією й іншими “порадами” прем’єр-міністр Словаччини збирається поділитись під час зустрічі з українським колегою Денисом Шмигалем.

Крім того, Фіцо збирається заявити Україні в обличчя, що Словаччина не буде передавати жодної зброї на підтримку.

А під час обговорення можливого вступу України до НАТО проросійський політик планує сказати Шмигалю, що виступить при нагоді проти її членства. За його словами, впустити Україну до НАТО нібито означає почати Третю світову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *