Чт. Лип 18th, 2024
Президент України Володимир Зеленський. Фото: ОППрезидент України Володимир Зеленський. Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський переконаний, що перемогти окупантів Україна зможе, коли лідери держав дбатимуть про суспільну безпеку, а не про власну політичну. Також Зеленький наголосив, що вважає образливими слова деяких країн про небажання бачити Україну в НАТО через побоювання Третьої світової.

Про це він заявив під час зустрічі зі студентами у Києві, передає “Укрінформ”.

Зі слів президента Україна досі не в НАТО, бо деякі члени Альянсу — скептики. Такі країни виправдовують свою позицію тим, що нібито бояться російської агресії і не хочуть аби війна з України прийшла до них.

Так, у суботу проросійськи налаштований прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що прийняти Україну до НАТО означає почати Третю світову.

Зеленський подібні зрадницькі заяви вважає образливими. Адже якщо російський напад — усе що, насправді їх хвилює, то війну в Україні такі країни не сприймають як свою власну. Президент переконаний, що такі слова вказують на те, що для скептиків окупація третини українських територій та загибель українців — не є ескалацією.

Голова держави закликав політиків Заходу зосередитись на закінченні війни та суспільній безпеці, а не на нарощуванні рейтингів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *