Пн. Чер 24th, 2024
Чеслав Секерський. Фото з відкритих джерелЧеслав Секерський. Фото з відкритих джерел

За дії польських фермерів, які розкидали українське зерно на кордоні, вибачився міністр сільського господарства і розвитку села Польщі Чеслав Секерський.

Він перепросив від імені польських фермерів за такий вчинок та закликав зрозуміти їхні дії – вони опинилися у тяжкому становищі.

Секерський погодився з тим, що ситуація «напружена» і назвав інцидент з розкиданим зерном неправильною дією, яку, однак, часто застосовують фермери у Європі.

Міністр вважає, що фермери не зуміли стримати своїх емоцій, проте їх треба зрозуміти – вони опинилися в напрочуд важкій економічній ситуації. Перед початком сезонних робіт у них закінчились кошти.

Він також підкреслив, що селяни Польщі підтримували Україну і продовжують це робити. Але вони воліли б, щоб їхня підтримка «приносила користь українській казні та селянам, а не олігархам, які контролюють великі землі для вирощування агропродукції». На думку Секерського, саме олігархи відповідальні за цей імпорт, який руйнує стабільність аграрних ринків на континенті.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що польська прокуратура відкрила кримінальну справу через те, що українське зерно висипали з вантажівок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *