Ср. Лип 17th, 2024
Ілюстративне фото. Джерело: verite.orgІлюстративне фото. Джерело: verite.org

Еквадор відмовився від постачання радянської зброї Україні. Техніку повинні були передати через США. Але зараз міністерка закордонних справ Еквадору Габріела Зоммерфельд заявила, що їхня країна не буде надсилати жодної військової допомоги. Про це повідомляє El Universo.

Еквадор відмовився передавати зброю Україні після того, як Росія ввела санкції на експортерів бананів. Тоді Россільгоспнагляд заявив, що у п’яти еквадорських компаній-постачальників бананів виявили в плодах муху-горбатку, яка становить небезпеку для людини. Відомо, що 16 лютого російське ембарго було знято.

Зоммерфельд, спираючись на розпорядження президенту Еквадору Даніеля Нобоа, повідомила, що уряд не постачатиме військову допомогу, бо Україна бере участь у міжнародному збройному конфлікті. 

Нагадаємо, що уряд Еквадору уклав угоду з Конгресом США щодо обміну радянської техніки на сучасну американську. Вашингтон хотів передати це озброєння Україні. Однак Кремль відреагував на таке рішення, вчинивши тиск на компанії з Еквадору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *