Thu. Jul 18th, 2024
Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус з військовими. Фото: Міноборони ФРНМіністр оборони Німеччини Борис Пісторіус з військовими. Фото: Міноборони ФРН

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що РФ дуже обмежена у ресурсах через війну в Україні. Таким чином політик переконує, що просто зараз жодного нападу на НАТО чи партнерів Альянсу не буде.

Про це він розповів у інтерв’ю Bild.

Однак Пісторіус прагне зробити свою країну “воєнноготовою”. Він переконаний, що тридцять років затишшя підходять до кінця. Нині ж шлях змінє напрям. Тому Пісторіус вважає доцільним наростити темпи оборонної промисловості, аби бути готовими до протистояння ворогу.

Водночас німецький міністр каже, що у найближчому майбутньому не очікується нападу РФ на країни НАТО. Адже доки Росія спрямовує всі сили на боротьбу з Україною, її ресурси обмежені.

При цьому Пісторіус не хоче недооцінювати загрозу з боку Росії, тому каже, що потрібно стримувати її, як це робилося за часів Холодної війни. Хоча політик зауважив, що у минулому ситуація була передбачуванішою ніж зараз.

Нинішню оборонну здатність Німеччини міністр оцінює так: “Ми здатні захистити себе. Але всього нам, звичайно, не вистачає!” Прогалини у боєприпасах Пісторіус пояснює тим, що їх передали Україні. Однак очільник відомства запевнив, що кількість озброєння та снарядів поновлять якнайшвидше.

Політик переконаний, що замість того аби переживати щодо президентських виборів у США, Європі варто “виконати домашнє завдання”, задане кілька десятиліть тому, і підготуватися до можливої війни належним чином. Пісторіус сказав, що залюбки повернувся б у минуле, аби запобігти нинішньому становищу Заходу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *