Wed. Jul 17th, 2024
Президент США Джо Байден. Фото: CNNПрезидент США Джо Байден. Фото: CNN

Хусити, яких підтримує Іран атакували за допомогою БпЛА військову базу у Йорданії. Внаслідок терористичного акту загинули американські військові. Байден може поквитатися з Іраном.

Про це пише Bloomberg.

Хусити, яких озброює Іран, завдали удару по американських військових у Йорданії на кордоні із Сирією. Внаслідок атаки загинули троє воїнів, ще кілька десятків отримали поранення. Іран свою причетність заперечив.

У коментарі Bloomberg джерело, знайоме з позицією США, заявило що на Іран ймовірно чекає розплата. Так, терористичний акт у Йорданії може спричинити значно рішучішу відповідь США. Як повідомляє джерело ЗМІ, існує ймовірність, що США таємно, не розкриваючи власної причетності, завдадуть удару по Ірану. І ця атака нестиме “чіткий сигнал”.

Іншим варіантом розвитку подій може бути напад на іранських посадовців. Як це було з генералом Касемом Сулеймані, ліквідованим у Багдаді 2020-го року.

Як пише видання, реакція на напад на американську базу буде. Джерело запевняє, що Байден опинився перед одним із найважливіших виборів за всю каденцію. Президент США хоче покарати Іран і застерегти його від подальшої ескалації.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *