Пн. Чер 24th, 2024
Адмірал Роб Бауер. Фото: АрміяInformАдмірал Роб Бауер. Фото: АрміяInform

НАТО розпочало підготовку до зіткнення з Росією. За словами голови військового комітету Альянсу Роба Бауера, цивільні громадяни мають готуватися до війни.

Про це інформує Sky News.

Як відомо, на початку січня Швейцарія закликала своє населення готуватися до можливої війни. Роб Бауер переконаний, що це було вірне рішення і наголошує на тому, що до бойових дій мають готуватися не лише військові, а цивільні. Адже “в кожного своя роль”.

Також посадовець заявив, що нинішній мир у країнах НАТО не гарантує миру у майбутньому. Так, з його слів, жителям Заходу варто у свідомити, що найближчі десятиліття можуть бути буремними. Водночас Бауер закликав до оперативної трансформації боєздатності Альянсу, аби бути готовими до будь-якого розвитку подій.

Примітно, що попередження адмірал озвучив на тлі підготовки Альянсу до наймасштабніших навчань з часів Холодної війни. Під час тренувань сили НАТО відпрацьовуватимуть відбиття російської атаки.

Тим часом лідерка Естонії Кая Каллас заявила, що РФ може напасти на країни Східної Європи вже у найближчі 3-5 років. Це стане можливим, якщо державу-терориста не покарають за скоєні в Україні злочини.

Каллас переконана, що Захід має докласти усіх зусиль для перемоги ЗСУ над окупантами. До того ж, політикиня має таку ж саму думку, як і адмірал Бауер — Європа має готуватись зустрічати непроханих гостей і збільшити витрати на власну оборону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *