Thu. Jul 18th, 2024
Війна в Україні. Фото: АРВійна в Україні. Фото: АР

У 2023 році світ витратив на військові дії та конфлікти $17 трильйонів. Це означає, що багато грошей не потрапили до сфер, які могли б покращити життя людей та допомогти їм у скрутних ситуаціях, таких як медицина, освіта, будівництво.

Про це заявив міністр кабінету міністрів та майбутнього ОАЕ, а також голова Світового форуму урядів (WGS) Мохаммед Абдулла аль-Гергаві на відкритті WGS у Дубаї.

«Через конфлікти та війни, які відбулися минулого року, людство втратило сімнадцять трильйонів доларів, які могли бути використані на термінові потреби, такі як охорона здоров’я, освіта та будівництво», – повідомив він.

Він також додав, що лише 6% з цієї величезної суми було б достатньо, щоб впоратися з найбільшими викликами, які стоять перед людством протягом року.

«Це дало б нам можливість позбутися безграмотності та голоду, підтримати дослідження раку та забезпечити всіх чистою водою. Подумайте, до чого ми могли б дійти, якби ми приділяли більше уваги розв’язанню інших проблем, з якими зіткнулося людство», – сказав міністр.

Нагадаємо, що понад 25 лідерів світу, 140 делегацій від урядів та 85 глобальних організацій приєднаються до триденного саміту в Дубаї, присвяченого “Майбутнім формам управління”. У програмі саміту передбачено понад 23 зустрічі міністрів та круглі столи, понад 120 інтерактивних сесій та майстер-класів та багато іншого.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *