Wed. Jul 17th, 2024
Нікол Пашинян. Фото: CNN Prima NewsНікол Пашинян. Фото: CNN Prima News

У Вірменії прогнозують ескалацію конфлікту з Азербайджаном, ба більше кажуть, що сусідня країна готується до повномасштабної війни. Про це заявив прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян. На думку політика, про це свідчать усі дії Азербайджану. Про це пише Radio France internationale.

Пашинян каже, що Азербайджан готується до військових дій на певних ділянках кордону, а у перспективі це переросте в повноцінну війну проти Вірменії.

Єреван стурбований, що Баку прагне створити сухопутний коридор до свого ексклава Нахічевань. До військових дій Азербайджан підштовхує “вересневий успіх у Карабасі”. Пашинян каже, що Азербайджан продовжує дотримуватися політики військового тиску на Вірменію.

В інавгураційній промові в середу, 14 лютого, переобраний президент Азербайджану Ільхам Алієв сказав, що у Вірменії є  “неврегульовані територіальні претензії”, а от у його країни таких немає.

Раніше Пашинян та Алієв казали, що мирна угода між країнами може бути підписана до кінця минулого року. Проте навіть за міжнародного посередництва це “не принесло прориву”. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *