Wed. Apr 24th, 2024
Черга вантажівок на кордоні / FacebookЧерга вантажівок на кордоні / Facebook

Чеські фермери будуть страйкувати разом із колегами з Центральної та Східної Європи. До протестів аграрних організацій вони планують приєднатися на наступному тижні. Страйки проходять через імпорт дешевшої продукції з України та незадоволення фермерами аграрною політикою Євросоюзу в цілому. Про це повідомляє Novinky.cz.

Масова акція проходитиме 22 лютого. В цей день чеські фермери рушать до прикордонних переходів, де зустрінуться з колегами з Євросоюзу. Також страйкарі планують поїхати до Праги й перекрити там дороги. Цим самим вони хочуть привернути увагу до, на їхню думку, поганого стану чеського сільського господарства. Речник Аграрної палати Барбора Панкова зазначає, що на сьогодні неможливо сказати, скільки фермерів та сільгосптехніки вирушить на кордон. Але чиновниця не виключає, що будуть блокади доріг.

Ми не можемо виключати, що прикордонні переходи та дороги буде заблоковано”, — сказала Барбора Панкова.

В січні сусіди України з ЄС поскаржилися, що імпорт української сільськогосподарської продукції вдарив по їхнім ринкам. Це призвело до протестів фермерів та водіїв вантажівок із цих країн, і вони заблокували кордони з Україною у Польщі та Румунії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *