Thu. Jul 18th, 2024
Кім Чен Ин. Фото: росЗМІКім Чен Ин. Фото: росЗМІ

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин отримав “авто для особистого користування” у подарунок від свого друга, президента Росії Володимира Путіна. Прессекретар Кремля Дмитро Пєсков підтвердив, що це російський автомобіль Aurus, який Кім Чен Ин випробував у вересні минулого року під час свого візиту до Росії.

Північна Корея — наш сусід, наш близький сусід. Ми маємо намір і продовжуватимемо розвивати наші відносини з усіма сусідами, включаючи Північну Корею”, — сказав Дмитро Пєсков.

Кім Йо Чжон, сестра лідера Північної Кореї, заявила, що “подарунок є наочною демонстрацією особливих особистих відносин між вищими лідерами” двох країн. Її брат відомий тим, що виставляє напоказ свій парк висококласних іноземних автомобілів, і в грудні минулого року його бачили на чотирьох нових авто, включаючи броньований седан Mercedes-Maybach S560 вартістю 200 000 доларів. Раніше він катався на Rolls-Royce Phantom.

Невідомо, як саме ці автомобілі, а також інші “улюбленці родини Кім Чен Ина”, включаючи дизайнерські сумки та французькі вина, потрапляють до країни, бо вони входять до списку заборонених для експорту до КНДР товарів. До речі, своїм подарунком РФ в котрий раз порушила санкції Ради безпеки ООН проти Північної Кореї, запроваджені за розробку військової ядерної програми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *