Чт. Лип 18th, 2024
Воїни ЗСУ стріляють з артилерії. Ілюстративне фото: ГенштабВоїни ЗСУ стріляють з артилерії. Ілюстративне фото: Генштаб

У середу, 31 січня, Україна отримала новий пакет військової допомоги від Німеччини. Серед обладнання є як транспорт, так і засоби розмінування, та такі необхідні ЗСУ снаряди.

Про це повідомляє “АрміяInform”.

Німецькі партнери передали Україні обладнання для розмінування різних видів: три танки WiSENT 1, одну систему морського розмінування та чотирнадцять мінних тралів. Операційний директор “Метінвесту” Олександр Мироненко наприкінці 2023 року повідомив, що мінні трали використовують переважно на Запорізькому і Донецькому напрямках. Машини використовують для підтриву протитанкових мін.

Однак кількість таких підривів обмежена, якщо на шляху траплятимуться потужні вибухівки, як от ТМ-62. Мироненко заявив, що українські захисники потребують понад 100 тралів на місяць.

Також до нового пакету військової допомоги ввійшло чимало транспорту для перевезення захисників. Так, від ФРН надійшло чотири машини прикордонної охорони та 24 броньовані автівки FFG, які можуть вміщати до 10 осіб, включно з водієм. До того ж, прибули чотири всюдиходи Bandvagn 206.

Водночас німецький уряд врахував і інші потреби ЗСУ. Українські воїни отримали систему супутникового зв’язку для спостереження, мостоукладач BEAVER та запчастини до нього, а також 194 тисячі модульних пайків для групового користування.

Не забули й про одну з ключових потреб на фронті — боєприпаси. Захисники вже близько двох тижнів повідомляють про закінчення снарядів для артилерійських установок. Від їх кількості залежить майбутній результат війни. Тож цього разу Німеччина передала 1040 артилерійських снарядів 155-мм калібру. Також спорядили і системи ППО ракетами IRIS-T.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *