Пн. Чер 24th, 2024
Пентагон. Фото з відкритих джерелПентагон. Фото з відкритих джерел

Призначення нового очільника української армії Олександра Сирського – це суверенне право президента Володимира Зеленського, а Сполучені Штати, своєю чергою, готові ефективно співпрацювати з новим головнокомандувачем ЗСУ.

Про це розповіла чиновниця Пентагону Селеста Волландер, пише Reuters.

За словами помічниці міністра оборони США Ллойда Остіна, Володимир Зеленський є президентом України, яка, на відміну від РФ, контролює своїх військових у рамках демократичних та цивільних норм.

Сирський, на думку Волландер, це досвідчений та успішний командир, який уже зарекомендував себе у багатьох військових операціях.

Чиновниця підкреслила, що Сполучені Штати поважають і співпрацюватимуть із країнами з демократично обраними урядами. Водночас за її словами, співпраця США із генералом Сирським уже розпочалась.

Нагадаємо, що вчора глава української держави підписав указ про призначення Олександра Сирського, командувача Сухопутних військ, головнокомандувачем Збройних сил.

Наприкінці лютого 2022 року Олександр Сирський був відповідальним за оборону столиці, згодом був одним із командувачів контрнаступу ЗСУ на Харківщині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *